2011 m. gruodžio 7 d., trečiadienis

Noriu Late kavos

Mano mažylis jau miega, tai galiu ramiai prisėsti prie kompiuterio. Dažniausiai tokiu metu pasidarau "kavos petraukėlę" ;) Skani kavytė su puta ir koks nors saldainiukas ar sausainiukas ;)

Pirmiausia pasidarom 2/3 puodelio mėgstamos kavos.Užkaitiname pieną, kartais kaitinu ant viryklės, kartais mikrobangų krosnelėje.  Išplakame karštą
 pieną specialiu įrankiu. Neseniai jį pirkau Prismoje, nežinau tikslios kainos, 4-7Lt. Toks labai jau paprastas, įsideda du elementai AA.Tačiau prieš porą dienų susižinojau neįtikėtiną būdą, kaip pasidaryti nerealias pieno putas. Jei namuose turite panašų arbatinuką, tai putas pasidarysite labai greit. Supilame karštą pieną į arbatinuką ir su rankenėle spūstelime 10-15kartų aukštyn žemyn.Ir štai rezultatas. Įsitikinau, kad arbatinukas žymiai geriau, nei tas specialus plakiklis.


O dabar prašom kavos ;) Skanaus!


3 komentarai:

  1. Nesu kavos megeja, bet per siu metu vasaros skrebukiu susitikima panos ruose stai tokia kava (uz ka joms labai dekui), su arbatinuku. Laaaaabai skanu :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. O aš labai mėgstu būtent tokią kavą :) Deja neturiu tokio arbatinuko, bet nemanau, kad tai bus didelė problema jį įsigyti :) Galėsiu tada drauges vaišinti :D Dėkui už gerą pamokėlę :)

    AtsakytiPanaikinti
  3. Jurate, nepamirškite ir vyro pavaišinti ;)

    AtsakytiPanaikinti