2013 m. kovo 9 d., šeštadienis

Nertos kepurytės vasarai


Nespėsim nė pastebėti, kai atkeliaus šilti ir gražūs orai, norėsis vis daugiau laiko praleisti gamtoje, todėl naudokimės paskutiniu šaltuku ir galimybe šiltai pabūti namuose. Bet ne šiaip sau pasėdėti, o pasiruošti vasarėlei. Siūlau, net ir nemokančioms, pabandyti nunerti kepurytę, pačiais papraščiausiais rašteliais, be jokių įmantrumų ir sunkumų.

Prisipažinsiu, kad vašelį paskutinį kartą laikiau prieš kokį 15metų. Bet taip knietėjo vis kažką padaryti savomis rankomis... Taigi, pagauta įkvėpimo, nulėkiau į siūlų parduotuvėlę, nusipirkau medvilninių siūlų ir sėdau nerti. Jokių brėžinių, jokių shemų, tiesiog viskas iš to, ko kažkada mokėmis dar mokykloje;)

Puikiausias išsigelbėjimas nerti iš margų siūlų, net ir neriant pačiu paprasčiausiu būdu, išgausite savotišką raštą, spalvų žaismą. Kitas būdas pagražinti kepurytę, tai maži nėrinukai. Pavyzdžių galima rasti internete, su schemom ir aprašymais. Bet aš jų labai nemėgstu, todėl stengiuosi akis dėliotis pagal save;) Jei kažkas nesigauna, tenka išardyti ir vėl bandyti.

Tai gali būti miela rankų darbo dovanėlė.

Šitos kepurytės jau buvo išbandytos šią vasarą.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą