2012 m. gegužės 26 d., šeštadienis

Piršlio litai ir žaidimas


Vasara- vestuvių metas. Tam, kam tenka ruoštis, žino koks tai skonis ;) Užpraeitą vasarą teko ir mums papiršliauti, todėl buvau prisidariusi visokiausių įdomybių.

Šį kartą dalinuosi piršlio litais. Parsisiunčiate šabloną ir įstatote piršlio veidą. Tada perkeliate paveiksliuką į Wordą (papraščiausias būdas), litų pridedate visą lapą. Spausdinkite per abi puses, paderinkite kraštines ir beliks tik išsikirpti.

                           
                                                                    PARSISIŲSTI

Kur panaudoti tuos litus? Galima tikrai daug kur pritaikyti, pvz. išsiperkant vietas, muzikantams užsakant dainą, dalinti kaip paguodos prizą ir kt.

Pasidalinsiu žaidimu, kurį teko žaisti vienose vestuvėse.
Parenkamas tam tikras porų skaičius, įvairaus amžiaus. Moterys sustoja į vieną eilę, priešais jas vyrai. Piršlys moterims išdalina tam tikrą sumą pinigų. Pvz. 10  kupiūrų po 100Lt. Kiekviena moteris įsivaizduoja, kad jos vyras yra bankas ir reikia tuos pinigus sudėti, suslėpti. Pvz. Kiša kur tik gali, į kišenes, atlapus ir kur tik fantazija  leidžia. Kai jau visi pinigai suslėpti, tada moteriškes reikia sumaišyti, t.y. sukeisti vietomis.
UŽDUOTIS, po kurios sužinosime, kuri moteris geriausiai tvarkosi su šeimos biudžetu ;) Reikia surasti banke užslėptus pinigus. O čia gi būna visiems juoko, kad reikia čiupinėtis su svetimu vyru ;)
Laimi ta, kuri greičiausiai suranda visas 10kupiūrų.


 
Tose vestuvėse, kur mes dalyvavom, tai buvo juoko iki ašaro. Nes viena moteriškė surado keletą tikrų šimtinių ;) Bet piršlys buvo griežtas, deja neužskaitė kaip laimėjimo ;)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą