2012 m. kovo 1 d., ketvirtadienis

Pasiklydusio skrebuko istorija

Kažkada klaidžiojau internete po skrebukų galerijas ir pamačiau šį darbelį. Išsisaugojau jį savo kompiuteryje kaip pvz., galvodama, kad kada nors ir aš tokį pasidarysiu ;) Sakykisite, ai, kaip negražu kopijuoti. Bet iš tiesų, mano fantazija labai ribota, todėl pripažinsiu, kad tenka pasinaudoti kitų žmonių idėjomis.  Kadangi tai buvo mano skrebinimo pradžių pradžia, neužsirašiau nei darbelio autoriaus, nei nuorodos.


Po kurio laiko ėmiausi darbo. Skrebuką dėliojau iš tos grafikos, kurią turėjau savo kompiuteryje, ieškojau tarp įvairių nemokamų. Teko kai ką perdaryti, pakeisti, pritaikyti. Ir štai ;) Gal ir negerai darau, tačiau noriu parodyti, kad jei ir negalite įsigyti mokamos grafikos, vis vien galite pasistengti sukurti ką nors panašaus su "nemokamais" arba pritaikant kito rinkinio detales.  Aišku, aš sugaišau žymiai daugiau laiko, ieškodama detalių, paskui jas pritaikydama ir pan. Bet kartu, tuose ieškojimuose atradau daug naujo.


Vis nedrįsau dėti šio skrebuko į viešumą, nes nežinojau nuo ko "nuliftinau" (nukopijavau). Tačiau prieš keletą dienų, visai atsitiktinai suradau darbelio autorių ir naudojamą grafiką. Tai PST Designs rinkinys ir skrebuko autorė Jk2x. Turiu dar ne vieną tokį pasiklydusį skrebuką, bet gal kada atsiras  ir jų "biologinė motina" ;)Prie šio rinkinio autorė siūlo ir nemokamą mini rinkinuką.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą