2011 m. spalio 10 d., pirmadienis

1 PAMOKA Digiscrap galerijos-parduotuvės

         Digiscrap GALERIJOS-PARDUOTUVĖS (toliau vadinsiu galerijos) – tai puikus būdas suprasti, kas yra digiscrapbookingas. Tai galimybė susipažinti su dizainerių  ir mėgėjų darbais, atrasti savo mėgstamą stilių, įsigyti patikusios grafikos savo darbeliams. Čia ne tik galima paganyti akis, bet ir atrasti kūrybinį įkvėpimą.
Beveik visose galerijose būna galimybė įsigyti ką nors nemokamai, reiktų žiūrėti skiltį Nemokami (angl. Freebies) ar Akcijos, arba eiti tiesiog į parduotuvę (Shop) ir ten pasirinkti filtrą – nuo mažesnės kainos. Kai kur, norint parsisiųsti nemokamai, prašoma prisiregistruoti. Tada įdedate norimą prekę į krepšelį, spaudžiate „Checkout“ ir  taip pateksite į siuntimo nuorodą.

Susipažinkime su galerijų meniu (pvz.)


Home- dažniausiai čia pristatoma svetainės dizainerių komanda, kai kur pateikiami kūrybinės grupės, autorių blog‘ų adresai.

Shop  – tai mokami dizainerių darbai, parduotuvė ( rinkiniai, QP, detalės, fonai, templates ir t.t.)  Atsvertus patikusį darbą, šalia galima rasti nuorodą į autoriaus blogą. Dizaineriai dažnai  daro įvairias akcijas, nuolaidas savo grafikai, todėl jei turite mėgstamas parduotuves, užsiprenumeruokite naujienas arba dažniau apsilankykite mėgstamų dizainerių bloguose. Apie vykstančias nuolaidas ir naujienas dabar galima sužinoti ir per facebooką.

Blog  - tos svetainės blog‘as. Pateikiamos naujienos, nauji produktai, akcijos ir kt. 

Forum – forumuose visada galima rasti naudingų patarimų, pamokėlių ir t.t. Kai kurių galerijų forumuose prašoma registracijos, kai kur forumai skirti tik to puslapio dizainerių komandai, bet dauguma forumų prieinami laisvai ir visiems. Forumuose dažnai būna skiltis apie nemokamus dalykėlius, todėl verta pasižvalgyti.

Gallery – tai galerijos autorių  ir kitų skrebintojų, sekėjų darbai. Dažnai galerijose leidžiama pasirinkti skrebukus pagal autorius, pagal tematiką, pagal formą ir pan. Jei turite mėgstamą autorių ar  įsigijote jo rinkinį, būtinai pasižiūrėkite to autoriaus pasekėjų (kūrybinės grupės, angl. creative team) darbų.

Chat – pokalbių svetainė

Pastaba. Jei nesuprantate puslapio  kalbos, galite pasinaudoti automatiniu google vertėju. Plačiau apie tai skaitykite 2 Pamokelėje.

         Interneto platybėse galerijų yra tikrai nemažai, čia pateikiu tik tas, kuriose teko lankytis daugiau nei vieną kartą ir kurios yra daugiau mažiau žinomos ar populiarios.
Atraskite savo galerijas, savo įkvėpėjus.
Jei turite savo mėgstamą galeriją, kurios nėra šiame sąraše, būtinai pasidalinkite info, įtrauksime į mėgstamų galerijų sąrašą.
http://www.scrapbookgraphics.com/
http://www.scrapgirls.com/index.htm
http://www.digiscrapbooking.ch/
http://www.scrappersguide.com/scrapbook-kits/

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą